V susedskom derby bola vyššia kvalita na strane Vrútočanov.
diskusia 0 príspevkov | 30. 10. 2014 16:42 | Roman Kopka

Šport
Medičky zabrali vonku len raz

Medičky trápili favorizovanú Stupavu celý prvý polčas, škoda, že sa im už potom strelecky nedarilo.
diskusia 0 príspevkov | 30. 10. 2014 14:33 | Roman Kopka

Šport
Naši sa s favoritom držali

Martinčania podali v súboji s vicemajstrom sympatický výkon, ich hra sa zlepšuje. Na body to ešte nestačilo. V osemfinále Slovenského pohára sa však mujgošovi konečne dočkali víťazstva.
diskusia 0 príspevkov | 30. 10. 2014 13:31 | Roman Kopka

Spravodajstvo
Mestské škôlky všetky deti prijať nemohli

Časť peňazí pôvodne určených na zvýšenie kapacity miest v materských školách sa použijú aj na prehraný súdny spor vo veci neoprávneného skončenia pracovného pomeru zo strany zamestnávateľa
diskusia 0 príspevkov | 30. 10. 2014 10:56 | Roman Kopka

Nevidíte na cestu? Zmena príde až po obhliadke

Problémové dopravné miesta sa posudzujú dvakrát do roka. Do úvahy sa berú aj pripomienky občanov.
diskusia 1 príspevok | 30. 10. 2014 9:29 | Roman Kopka

Zaujímavosti
Pavúčí muž sa báť nemusí

Martin z Vrútok si chcel pravdepodobne dokázať, že je dobrý lezec. Za prvú métu, ktorú vo svojej novej úlohe zdolá, si trochu prekvapivo určil sochu na cintoríne.
diskusia 0 príspevkov | 29. 10. 2014 17:33 | Roman Brezniak

Šport
Až šiesty zápas skončil prehrou

V súboji prvých dvoch celkov tabuľky podľahli Martinčanky celku Cherokees Brno. Moravský tím im tak vrátil požičané z prvého vzájomného zápasu.
diskusia 0 príspevkov | 29. 10. 2014 15:48 | Roman Brezniak

Jeden deň chodíme v tričku, na druhý staviame snehuliaka

Ešte na začiatku minulého týždňa sa teploty šplhali k dvadsiatim stupňom, no v stredu už kopce Malej i Veľkej Fatry pokryl prvý sneh. Na Chate pod Chlebom ho napadlo takmer 20 centimetrov.
diskusia 0 príspevkov | 29. 10. 2014 13:05 | Roman Brezniak

Z balkóna mu ukradli bicykel a obrazy

Martinčan ponúka odmenu za ukradnutý bicykel a unikátne obrazy, ktoré mu nedávno zmizli z paneláku. Tip na zlodeja už má.
diskusia 1 príspevok | 29. 10. 2014 12:07 | Andrea Dudráková

Šport
Dano Babka: Možno sa niečo dalo spraviť inak

Dobre rozbehnutú robotu Daniel Babku pri extraligovom tíme MHC Mountfield Martin zastavila negatívna séria prehier. V štruktúrach klubu by ale mohol pôsobiť ďalej.
diskusia 0 príspevkov | 29. 10. 2014 10:39 | Roman Brezniak

Čakajúci na autobus sa konečne dočkajú prístrešku

Ľudia čakajúci na spoj MHD na Hollého ulici v Martine už nebudú počas daždivých dní nastupovať do autobusu premočení. Na frekventovanej zastávke konečne postavia prístrešok.
diskusia 0 príspevkov | 29. 10. 2014 8:22 | Roman Brezniak

Šport
Ani v Nitre to nevyšlo, čakanie na výhru pokračuje

V 5. min naši viedli 2:0, no do konca tretiny Nitra skóre otočila. Potom sa gólostroj zasekol. Posledný presný zásah napokon padol až v samom závere, keď hrali Martinčania bez brankára.
diskusia 0 príspevkov | 28. 10. 2014 19:35 | tasr